Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kategoria: Noclegi

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 04.06.2014

Hotel Astor to budynek noclegowy urządzony w nowoczesnym stylu. Jego podstawową ofertę stanowią pokoje i apartamenty. Do tego dochodzi restauracja, z bogatą kartą menu, centrum fitness i spa, a także place zabaw dla dzieci i sale konferencyjne dla biznesmenów. Hotel mieści się w jednej z najbardziej znanych miejscowości turystycznych nad morzem, Jastrzębia Góra i to jedyne 100 metrów od plaży. Przyjmuje gości przez cały rok. Ma dla nich oferty specjalne, zajmuje się organizacją wesel i innych imprez okolicznościowych.

Strona TUI Centrum podróży

TUI Centrum podróży

Dodano: 01.06.2015
Biuro Turystyczne UniTour w Łodzi powstało w 1996 roku i posiada swój oddział przy al. Piłsudskiego, założony w 2003 roku. Znajduje się on w bardzo dobrej lokalizacji, w finansowym centrum Łodzi, zapewniającym duży parking naprzeciw biura. TUI Centrum Podróży, bo tak nazywa się oddział, współpracuje z najlepszymi touroperatorami w kraju i poza granicami. Oferta składa się z ponad 30 różnych touroperatorów i wybranych zagranicznych, spełniających wymogi polskiego prawa na temat bezpieczeństwa podróżujących.
Więcej o firmie: Grecja, Biuro podróży

Rodzinne wakacje w górach, czy nad morzem?

Planujesz swój pierwszy, rodzinny wyjazd? Dowiedz się więcej o tym, gdzie najlepiej udać się z dzieckiem oraz na co przygotować się podczas wakacji spędzanych w poszczególnych rejonach Polski. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem w naszym serwisie!

więcej

Planowanie wakacji nad morzem

Jak skutecznie zaplanować wakacyjny wyjazd nad morze całą rodziną? Na co zwracać uwagę, zabierając na wczasy dzieci? W poniższym artykule uzyskacie wszystkie odpowiedzi na nurtujące was pytania!

więcej